Ruszają zimowe wyprzedaże!

Druga połowa stycznia to w Polsce czas rozpoczęcia ferii zimowych dla części województw. Przez kolejne 6 tygodni ruch na stokach będzie największy, a uspokoi się dopiero na początku marca. To także czas wzmożonego ruchu w sklepach oferujących sprzęt narciarsko – snowboardowy. I dla tych, którzy nie skompletowali jeszcze ekwipunku na stok to najlepszy moment aby uzupełnić braki. Zaczynają się pierwsze poważne przeceny, a wybór jest jeszcze spory. Najbardziej oszczędni oraz ci, którzy zaplanowali swoje wyjazdy na marzec mogą oczywiście wstrzymać się z zakupami w nadziei na większe rabaty, ale pamiętać należy, że im bliżej wiosny, tym wybór w sklepach będzie mniejszy i większość najpopularniejszych długości topowych modeli nart i desek snowboardowych znajdzie już nowych właścicieli.

Wyprzedaże trwają także w naszym sklepie www.snowshop.pl, zarówno w Internecie jak i w sklepach stacjonarnych w Warszawie i Gdyni. Warto wybrać się osobiście do jednego z punktów aby skorzystać z profesjonalnych porad specjalistów, bardzo dokładnie przeszkolonych z najnowszego asortymentu. Dodatkową korzyścią z wizyty w sklepie w Warszawie jest możliwość dopasowania termoformowalnych butów narciarskich i snowboardowych do stopy użytkownika – mamy obecnie kilka pieców do wygrzewania butów topowych marek, m.in. Fischer, Atomic, Head oraz Ride. Dopasowane tą metodą buty stają się najwygodniejszym obuwiem narciarskim lub snowboardowym, z jakim mieliście kiedykolwiek do czynienia.

Obecne przeceny sięgają nawet 60% w przypadku sprzętu ze starszych kolekcji. Najnowsze produkty przecenione są w nieco mniejszym stopniu, ale obniżki są znaczące i na pewno pozwolą odciążyć nieco nadszarpnięty po Świętach i przed feriami budżet. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz do osobistego stawiennictwa w sklepie i skorzystania z atrakcyjnych rabatów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *