Red Bull Zjazd na Krechę 2015 !

Na początku 2015 roku, ku uciesze ogromnej rzeszy fanów, powraca na polskie stoki impreza Red Bull Zjazd na Krechę. Dotychczas odbyło się 5 edycji, ostatnia 2 lata temu (wygrał słowak Michal Beks, przy liczbie uczestników ok. 1000 osób!) – zeszły sezon to przerwa w organizacji cyklu. Aby nadrobić zaległości i zadowolić stęsknionych fanów, impreza powraca w zmodyfikowanej formie.

Edycja 2015 odbędzie się w aż 4 miejscach, w różnych terminach, oferując możliwość startu znacznie większej liczbie uczestników. Główne zasady nie ulegają zmianie – w serii wyścigów eliminacyjnych wyłania się najlepszą grupę, która walczy w finale ze startu wspólnego o tytuł najszybszego maniaka sportów zimowych. Dla  wyrównania szans zawodników dzieli się na 4 kategorie: męski i kobiecy snowboard, oraz męskie i kobiece narty. Zawsze wygrywa ten, który jak pierwszy zamelduje się na dole na linii mety.

Miejsca rozgrywania Zjazdu na Krechę 2015:

31.01. Zieleniec, stok. nr 4 Winterpol, godz. 11:00

7.02 Szczyrk – Juliany, godz. 11:00

21.02 Białka Tatrzańska – Kotelnica Białczańska, godz. 11:00

28.02 Zakopana – Polana Szymoszkowa, godz. 18:30

W imprezie wziąć udział może każdy, kto ukończył 16 lat i posiada sprawną technicznie deskę snowboardową lub narty. Rejestracja zawodników odbywa się przez internet na stronie www.redbullzjazdnakreche.pl.

O szczegółach wydarzenia będziemy także informować na naszym fanpage na Facebook.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *