Odzież snowboardowa Sugapoint w SnowShop.pl

Sezon 2014/15 przyniósł kilka ciekawych premier w ofercie sklepu SnowShop.pl. Pojawiły się np. kaski i gogle Marker, deski i odzież marki Nikita oraz produkty dość egzotycznej marki z dalekiego wschodu – mowa o odzieży snowboardowej Sugapoint, koreańskiego producenta, który swoją przygodę na rynku snowboardowym rozpoczął już w 2005, w obecnym docierając wreszcie do Polski. Przyjrzyjmy się trochę bliżej tym produktom i samej marce.

Nazwa Sugapoint wzięła się z angielskiego określenia ciemnych plamek na skórce banana, których pojawienie się oznacza, że owoc jest już wystarczająco słodki i dojrzały. Odnosi się to do filozofii marki, której głównym celem jest dostarczanie klientom jak najbardziej dopracowanych, dojrzałych produktów, dających maksimum satysfakcji z uprawiania sportu.

Marka wystartowała ze swoimi produktami w 2005 roku, od pierwszego sezonu wystawiała swoją kolekcję na zimowych targach ISPO i promowała swoje produkty na wielu imprezach hip hopowych w Korei i za granicą. Z biegiem lat oferta firmy poszerzyła się o odzież do wakeboardu i surfingu, a także ubrania do codziennego użytku. Wspomniany banan jest znakiem rozpoznawczym marki, która od kilku lat organizuje imprezy snowboardowe pod nazwą Banan Jam na całym świecie.

W snowboardowym teamie Sugapoint przeważają oczywiście koreańscy riderzy, ale nie brakuje także zawodników z całego świata, którzy zaufali produktom marki. Niemal 10 lat doświadczenia wystarczy, aby można było mieć pewność co do wysokiej jakości koreańskich produktów.

Odzież snowboardową Sugapoint w wydaniu męskim oraz damskim znajdziecie w sklepie w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 38b. Pod względem cen marka nie obiega od podobnych produktów bardziej znanej w Polsce konkurencji, a daje okazję pokazania się na stoku w czymś rzadko spotykanym w naszym kraju. Ciekawa kolorystyka i design trafią zapewne w gusta wielu polskich riderów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *