O NAS

Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych – narty i snowboard to nasze całe życie! Uwielbiamy testować najwyższej jakości sprzęt oraz najlepsze trasy na całym świecie. Swoją pasją oraz oczywiście wiedzą pragniemy dzielić się z innymi, co motywuje nas do prowadzenia tego właśnie bloga, jak i prężnie działającego sklepu SnowShop.pl, którego placówki znajdziecie w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 38b oraz w Gdyni przy ul. Spokojnej 10. Jak nikt znamy się także na serwisowaniu sprzętu – jeżeli potrzebujesz profesjonalnej renowacji nart lub deski snowboardowej – zajrzyj do naszego serwisu w warszawskim sklepie!

Naszą misją jest dostarczanie Wam najcelniej dobranego do umiejętności i potrzeb, najwyżej jakości sprzętu narciarskiego i snowboardowego, a także wszelkiego rodzaju dodatków potrzebnych do czerpania maksimum radości z uprawiania sportów zimowych!

Na blogu Snowstory.pl dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, recenzując oferowane w sklepie produkty czy też omawiając najczęściej dyskutowane w środowisku tematy. Z bloga dowiesz się także o zbliżających się, najważniejszych imprezach narciarsko-snowboardowych dla amatorów, jakie organizowane są na polskich stokach.

Zachęcamy do regularnej lektury bloga oraz bliższego, osobistego zapoznania z nami poprzez odwiedziny w sklepach w Warszawie lub Gdyni. Czekamy na Ciebie – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania!

Kontakt:

sklep@snowshop.pl

Do zobaczenia na stoku!