8 najciekawszych aplikacji narciarskich

1. Apline Replay Ski & Snowboard

 

alpinreplay

Dzięki tej bezpłatnej aplikacji dowiesz się z jaka prędkością pokonujesz śnieżne przestrzenie. Narzędzie pozwala też monitorować przebytą odległość czy spalone kalorie. Apline Replay Ski & Snowboard daje także możliwość łatwego dzielenia się rezultatami na Facebooku.

2. SkiRaport

 

skiraport

Urządzenie dla narciarzy, którzy chcą być na bieżąco z informacjami z polskich stacji narciarskich.
Możemy obserwować je przez kamery internetowe, kontaktować z aktualnie przebywającymi w danym kurorcie narciarzami. Możemy też otrzymać wiadomości z 56 ośrodków oraz należących do nich nartostrad. Informacje dotyczące warunków pogodowych, czynnych wyciągów, otwartych tras, cen noclegów, czynnych szkół narciarskich, wypożyczalni sprzętu oraz dodatkowych atrakcji.

3. Ski TrailMaps

 

skitrailmaps

Dzięki Ski TrailMaps będziemy na bieżąco z informacjami o aktualnej pogodzie, otwartych stokach, stanie ośnieżenia w większości narciarskich kurortach w Polsce i na świecie. Wygodną funkcją tej aplikacji jest możliwość zapisywania danej mapy na karcie i późniejszym korzystaniu z niej w trybie offline. Dodatkowo użytkownicy smartfona mogą skorzystać z płatnej funkcji śledzenia danego miejsca przy pomocy kamery online.

4. Ski amadé Guide

 

skiamade

Co zyskasz dzięki Ski amadé Guide? Będziesz mógł skorzystać z gotowych tras dostosowanych do swoich narciarskich umiejętności i kondycji. Dostaniesz porcję informacji o tym w jakich ośrodkach dostępne są aktualnie miejsca i noclegi, wszystkie najważniejsze dane o danym regionie, ponadto najświeższe prognozy pogody i mapy stoków. Bardziej zaawansowani mogą też wyszukiwać interesujące ich trasy narciarskie.

5. Ski Info CZ/SK

 

skiinfo

To urządzenie stworzone specjalnie z myślą o osobach, które wybierają się na narty w ośrodkach czeskich i słowackich. Bogata oferta zimowych kurortów, prognoza aktualna i długoterminowa, stan tras, poziom śniegu, a także garść najważniejszych informacji o wszystkich ośrodkach.

6. iSki Tracker

 

iskitracker

Możliwość rejestrowania i analizy trasy na nartach – to główne zadanie iSki Tracker. Aplikacja poda Ci również bardziej szczegółowe dane o stoku – wysokość, średnią lub najwyższą prędkość zjazdu kąt nachylenia stoku, a także łączny czas spędzony na nartach lub desce. Oczywiście, z wszystkimi danymi możesz dzielić się z innymi posiadaczami aplikacji.

7. Narty & Warunki Narciarskie

 

narty&warunki

Bezpłatna aplikacja dla narciarzy i snowboardzistów udostępniana przez Skiinfo.pl. Dzięki niej zyskamy dostęp do 2000 ośrodków narciarskich polskich i zagranicznych. Korzystając z kamerek internetowych możemy być na bieżąco z warunkami pogodowymi, korzystać z rozmaitych mapek, raportów lub wejść w interakcję z innymi użytkownikami aplikacji przesyłając im własne zdjęcia z danego ośrodka.

8. Bergfex/Ski

 

berfexski

Zoptymalizowana pod kątem najnowszych urządzeń takich jak iPhone 5, iPhone 6 i iPhone 6 Plus darmowa aplikacja w szczególności przyda się miłośnikom Alp. Warto więc zabrać ją do Austrii, Niemiec, Francji, Szwajcarii, Włoch czy Słowenii. Posiadacze bergfex/Ski mają do dyspozycji szczegółowe mapy. Przy pomocy bergfex/Ski możesz też tworzyć listy swoich topowych ośrodków, jak również dowiesz się wszystkiego o panującej pogodzie, stopniu zaśnieżenia w interesującym się ośrodku. A wszystko to możesz obserwować dzięki internetowym kamerom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *